YWSH Respirátory FFP2 10 ks černé

Akční cena

Certifikovaný respirátor FFP2 je tou nejlepší volbou pro zdravotníky i běžné občany. Zachytí přes 95 % virů či bakterií. Respirátor má nízké hodnoty odporu u nádechu i výdechu, a tak vás při běžných činnostech nebude nijak omezovat. Univerzální velikost bude díky upínacímu systému a nosním svorkám sedět všem.

Certifikace:

EN149:2001+A1:2009 FFP2 NR

Návod k použití:

1. Otevřete masku, abyste vytvořili svorku nosu nahoře a oběma rukama vytáhněte ušní pásky.

2. Přidržte masku proti bradě, aby zcela zakryla nos a úcta. Stahovací pásky si vytáhněte za uši a upravte je tak, abyste se cítili pohodlně.

3. Oběma rukama upravte tvar nosní spony. Položte prsty doprostřed nosní spony a zatlačte ji dovnitř, přičemž prsty pohybujte po obou stranách nosní spony, dokud nebude zatlačena tak, aby lícovala s nosem (Pokud budete mít sponku na nose uzavřenou pouze jednou rukou, může to ovlivnit těsnost masky).

4. Masku zakryjte rukou a energicky vydechněte. Pokud citíte, že z usní spony uniká vzduch, je nutné nosní sponu utáhnout, pokud vzduch uniká z okraje masky, upravte čelenku, abyste zajistili těsnost.

Před použitím zkontrolujte, zda není poškozený obal masky a zda jsou neporušené součásti. V případě jakýchkoli skvrn nebo poškození omkažitě přestaňte požívat.

Z hygienických důvodů nejde roušky vrátit.

Prohlášení o shodě: Výrobek je osobním ochranným prostředkem podle nařízení EP a Rady (EU) 2016/425-

119,00 Kč 149,00 Kč